Bebek Bakıcısı Oyunu
        Bebek Resimleri
Bebek Bakıcısı- Çocuk Bakıcısı-Bebek Bakıcı - Çocuk bakıcı bulmanın En Güvenilir ve Kolay Adresi...
    Bebek İsimleri
Hizmetlerimiz
Hasta Yaşlı Bakıcısı Yaşlı Bakıcısı
Villanıza Yatılı Çocuksuz Eşler Villanıza yatılı Eşler
Bahçıvan Aranıyor Villalarınıza Bahçıvan
Refakatçiler Refakatçiler
Profesyonel Dadılar Profesyonel Dadılar
Profesyonel Aşçılar Profesyonel Aşçılar
Özel Şoförler Özel Şoförler
İşyerinize Sekreter, Çaycı,Temizlikçi İşyerinize Personeller
İngilizce Bilen Ablalar İngilizce Bilenler
Özel Güvenlik Elemanları Güvenlik Elemanları
Ev İşleri için Yardımcılar Ev İşleri için Yardımcı
Çocuk Gelişimi Mezunu Ablalar Çocuk Gelişimi Mezunu
0-6 yaş için Bebek Bakıcısı 0-6 yaş Bebek Bakıcısı
Bebek Bakıcısı Bebek Bakıcısı
Çocuk Bakıcısı Çocuk Bakıcısı
Bebek Bakımı
Evde Bebek Bakımı Evde Bebek Bakımı
Evde Prematüre Bebek Bakımı Evde Prematüre Bebek Bakımı
Bebeklerin Bakımı Bebeklerin Bakımı
Bebek Zekâ Gelişiminde Oyunlar Bebek Zekâ Gelişiminde Oyunlar
Bebekler Yıkanırken Bebekler Yıkanırken
Bebeklik Dönemi Bebeklik Dönemi
Bebek Bakım ve Eğitimi Bebek Bakım ve Eğitimi
Bebek Masajı Bebek Masajı
İkinci Bebek İkinci Bebek
İkizlerin Uykusu İkizlerin Uykusu
İkiz Bakımında İkiz Bakımında
Bebeklerde İlk 6 Ay ve Sonrası Bebeklerde İlk 6 Ay ve Sonrası
Bebekler Neden Ağlar Bebekler Neden Ağlar
Bebek ve Uykusu Bebek ve Uykusu
0-12 Ay Beslenme 0-12 Ay Beslenme
Biberonla Besleme Biberonla Besleme
Prematüre Bebekler Prematüre Bebekler
İkiz Bebek Bakarken İkiz Bebek Bakarken
0-2 Yaş İhtiyaçlar 0-2 Yaş İhtiyaçlar
Emzirme Emzirme
1-3 Yaş Bakımı 1-3 Yaş Bakımı
Bebeğimizin Rahatı İçin Bebeğimizin Rahatı İçin
Bebek Temizliği Bebek Temizliği
Bebeğin Evde Bakımı Bebeğin Evde Bakımı
Bebeğimizin Beslenmesi Bebeğimizin Beslenmesi
Göbek Bağına Dikkat! Göbek Bağına Dikkat!
Bebeğimizin Tartısı Ne Kadar Olmalı? Bebeğimizin Tartısı Ne Kadar Olmalı?
Bebek Banyosu ve Cilt Bakımı Bebek Banyosu ve Cilt Bakımı
Bebek Yemekleri Bebek Yemekleri
Bebeğinizin Güvenliği Bebeğinizin Güvenliği
Yeni Doğan Bebekler Yeni Doğan Bebekler
Bebek Odası Ve Yatağı Bebek Odası Ve Yatağı
Bakıcı & Bebek
bebek bakıcısı arayanlar bebek bakıcısı arayanlar
bebek bakıcısı bebek bakıcısı
bebek bakıcısı aranıyor bebek bakıcısı aranıyor
Bebek Odası Bebek Odası
Bebeklerde Uyku Bebeklerde Uyku
Bebeğin Beslenmesi Bebeğin Beslenmesi
Bebek Bakıcısı Seçimi Bebek Bakıcısı Seçimi
Çocukların Saç Temizliği Çocukların Saç Temizliği
Çocukta Güven Gereksinimi Çocukta Güven Gereksinimi
Bebeğin Eve Gelişi Bebeğin Eve Gelişi
Bebek Bakıcısında Püf Noktalar Bebek Bakıcısında Püf Noktalar
İkiz Bebek Bakıcıları İkiz Bebek Bakıcıları
Bebek Bakıcısına Sorular Bebek Bakıcısına Sorular
Bebek ve Oyuncak Bebek ve Oyuncak
Bebek Bakımında Gerekenler Bebek Bakımında Gerekenler
Bakıcımız Bakıcımız
Bebeğimizin Bakımı Bebeğimizin Bakımı
0-3 Yaş Bebek Bakımı 0-3 Yaş Bebek Bakımı
Bebek Alt Temizliği Bebek Alt Temizliği
Bebek Ve Bakıcı Bebek Ve Bakıcı
Bebek Bakıcısı Bebek Bakıcısı
Bebek Bakıcıları Bebek Bakıcıları
Bebek Bakıcısı Ararken Bebek Bakıcısı Ararken
Bebek Bakımı Soruları Bebek Bakımı Soruları
Bebeklerin Cilt Sorunları Bebeklerin Cilt Sorunları
Bebeğimize Gülümsemek Bebeğimize Gülümsemek
Bebeklerde Solunum Yolu Hastalıkları Bebeklerde Solunum Yolu Hastalıkları
Dadı, bakıcı ve bebek Dadı, bakıcı ve bebek
Bakıcı  Değiştirmek Bakıcı Değiştirmek
Online   : 7
Bugün  : 72
Toplam : 2467848
Özel İstihdam Bürosu
Bebek Aşı TakvimiBebek aşı Takvimi
biberonla beslenme
Bebekte Emzirme
Anne SütüAnne Sütü
Diş çıkması
Bebek banyosu
Tuvalet EğitimiTuvalet Eğitimi
Emzik Kullanımı
Bebeğinizin Kilosu
Sağlıklı Gebelik

Sağlıklı Gebelik

Sağlıklı Gebelik


Dünyanın en güzel duygusu olarak tanımlanan annelik duygusunu ilk defa ya da tekrar tadıyorsunuz. Uzun, zorlu ve aynı zamanda keyifli bir 9 aydan sonra bebeğinize kavuşacaksınız. En büyük arzunuz ise, her anne gibi sağlıklı ve zeki bir bebek dünyaya getirmek.

Doğru Beslenerek Bebeğinize Destekte Bulunuyorsunuz

Peki, gebelik döneminizde doğru beslenerek, kendi sağlığınızı koruyacağınızı, aynı zamanda da bebeğinizin sağlıklı olması için ona en büyük desteği verebileceğinizi biliyor musunuz?

Gebelikte sağlıklı beslenme ve sık görülen sorunlarda uygulanacak pratik beslenme önerilerinden oluşan 2 haftalık gebelikte beslenme dosyamızda aradığınız bütün sorulara cevap bulacaksınız.

Gebelik döneminde, en önemli konulardan biri kazanılan ağırlıktır. Gebelik öncesi normal ağırlıkta olan bir kadının gebelik döneminde 10–14 kg ağırlık kazanması en idealidir.

Son zamanlarda magazinde 9 ay boyunca sadece 4–5 kilo alarak, sağlıklı bebeklere sahip olduklarını iddia eden anneler olsa da, gebelikte gereğinden az ağırlık kazanmak, erken doğum ve düşük ağırlıklı bebek dünyaya getirme riskini arttırmaktadır.

Fakat bu olumsuzluklardan korunmak için de, gereğinden fazla kilo almakta gebelere yarar sağlamaz. Çünkü gebelikte alınan fazla kilolar hem doğumu zorlaştırmakta hem de gebelik sonrası dönemde annenin kilo verme sürecini uzatmaktadır. Bu yüzden, anne adaylarının kendilerine gerekli olan enerji kadar enerji tüketmeleri ve ağırlık kazanmaları hem kendileri, hem de bebekleri için çok önemlidir.

Doğru Beslenmenin Amacı

Gebelik beslenmesinde temel amaçlar, anne adayının ve bebeğin enerji ihtiyacını karşılamak ve annenin vücudunda yer alan besin depolarının korunmasını ve dengede kalmasını sağlamaktır. Çünkü annenin gebelikte kazandığı ağırlığın bir kısmı, doğum sonrası süt üretimi için gereklidir.

Sağlıklı ve dengeli beslenme, hayatın her döneminde çok önemli olduğu gibi, gebelik döneminde de önemlidir. Bebeğin anne karnında sağlıklı gelişebilmesi için birçok besin öğesi gereklidir ve bu besin öğelerini dengeli olarak sağlamanın en doğal yolu, sağlıklı beslenmedir.

Alınması Gereken Besinler

Anne adaylarının beslenme örüntüsünde, süt ve süt ürünleri, et ve et ürünleri, sebze ve meyveler, şeker ve yağlar yani bütün besin gruplarında yer alan besinler yer almalıdır.

Bebeklerin kemik gelişimi için gerekli olan kalsiyum mineralini sağlamak için öğünlerde mutlaka süt, yoğurt, peynir veya sütlü tatlılar yer almalıdır.

Gebelik döneminde artan demir minerali gereksinimi genelde yetersiz beslenme sebebi ile karşılanamamaktadır, bu da anne adayında demir anemisi yani kansızlık oluşmasına sebebiyet verir. Bu yüzden, annenin öğle ve akşam öğünlerinde kırmızı et, tavuk veya hindi eti, balık bulunması gerekir.

Ekmek, makarna, pirinç, bulgur gibi tahıl ürünleri, hem anne ve bebek için enerji sağlarlar, hem de bebeğin sinir sistemi için gerekli olan B vitaminlerini sağlarlar.

Sebze ve meyveler ise, içerdikleri birçok vitamin ile hem anne adayının hem de bebeğin sağlığının korunmasında ve geliştirilmesinde rol oynarlar.

Anne adayları, her gün 5–7 porsiyon çiğ sebze ve meyve tüketimini alışkanlık haline getirmelidirler.

Yağlar, vücudumuza enerji sağlamakta çok önemli oldukları gibi, bebeğin beyin gelişiminde de görevlidirler. Özellikle omega–3 yağ asitleri, hem anne karnında hem de dünyaya gelmiş bebeklerde beyin ve göz gelişiminde önemli işlevlere sahiptir. Bu nedenle, anne adayları haftada 3 kez ızgara balık ve günde 1 avuç fındık, fıstık veya ceviz tüketmelidirler.

Zeytinyağı, fındık yağı, mısır özü yağı, ayçiçeği yağı ve tereyağının diyette yer alması ve yemeklerde farklı çeşitte yağların dengeli kullanımı önem taşır.

Şekerli yiyecekler, normal beslenme örüntüsünde sınırlandırılması gerekli besinlerden olsa da, gebelik döneminde uygulanan diyette, bal, reçel, pekmez ve tatlılar yer alabilir. Yani, gebenin beslenmesinde dikkat etmesi gereken en temel kural, her öğününde her besin grubundan besine yer vermektir.

Gebelikte günlük sıvı ihtiyacı yaklaşık iki litre kadardır. Bu sıvının büyük bir kısmının su olarak karşılanması önem taşır fakat anne adayı yeteri kadar su tüketemiyorsa, bitki çayları, ayran ve meyve suyu da tüketebilir.

Kafein içerikleri nedeni ile gebelik döneminde çay, kahve ve asit içeren içecekler sınırlandırılmalı, bebeğin gelişiminde geri dönüşü olmayan bozukluklar yaratan alkol ise kesinlikle tüketilmemelidir. Rahatlatıcı etkileri nedeni ile adaçayı, rezene çayı veya yeşil çay tercih edilebilir.

Düzenli Beslenmenin Yararları

Gebelerin öğün düzeninin sağlanması, kendilerini dinç ve enerjik hissetmeleri için gereklidir. Bunun yanı sıra, gebelikte anne adaylarının en çok şikâyet ettiği konular arasında genelde gebeliğin ilk aylarında ve sabahları görülen bulantılar, kusmalar ve gebeliğin son aylarında daha sık rastlanan kabızlık sorunudur.

Bunun yanı sıra, anne adaylarında gastroözafagial reflü oluşma olasılığı da yüksektir. Bu şikâyetlerin gebeliğin getirdiği normal şikâyetler olduğu unutulmamalıdır ve çok özel bir durum olmadıkça, anne adaylarının paniğe kapılmaları yersizdir. Çünkü bu şikâyetler, beslenmede yapılacak birkaç değişiklikle çözümlenebilir.

Artan enerji ihtiyacı nedeni ile gebelerin günlük tüketmeleri gereken besin miktarı artmaktadır. Çok fazla besin içeren ana öğünler, yukarıda görülen şikâyetleri tetikleyebileceğinden dolayı, anne adaylarının günlük beslenme düzenlerini 3 ana, 3 ara öğün olarak düzenlemesi daha sağlıklı olacaktır. Bu şekilde beslenme, kan şekerinin de ani olarak düşmesini önleyeceğinden dolayı da, anne adaylarının kendilerini enerjik hissetmesinde katkıda bulunacaktır.

Gebelikte Sık Rastlanılan Rahatsızlıklar

Bulantı ve Kusma

Genelde ilk ayda görülen sabah bulantıları ve kusmalar, gebenin bedeninde değişen hormon miktarlarından kaynaklanır. Daha sonraki dönemlerde bulantılar genellikle azalır fakat çok az anne adayında bu şikâyetler, ileriki aylarda da devam eder.

Bulantısı ve kusma hissi olan anne adayları, ekmek, pilav, makarna, ızgara et gibi kuru besinleri tercih etmelidir. Az ve sık beslenme ve aç karnına sıvı alımının azaltılması bu hissi bastıracaktır.

Bazı annelerde besinlerin kokusu da bulantıya sebep olabilir. Hassasiyetin geçtiği döneme kadar, bulantıya sebep olan besinler, eş besin değerine sahip olan başka besinler ile yer değiştirebilir veya başka şekilde pişirilmesi ve servis edilmesi sağlanabilir.

Mide Yanması

Gebeliğin ileriki aylarında sıkça rastlanan bir başka şikâyet ise, mide yanmaları ve mide ekşimeleridir. Bu durum genelde, bebeğin annenin midesine yaptığı baskıdan kaynaklanır.

Bebeğin yarattığı baskı ile mide sıvısı yemek borusuna kaçar ve ekşime şikâyetleri baş gösterir. Gebeliğin sonunda gastroözefagial reflü adı verilen bu rahatsızlık sona erer, fakat çok az sayıda annede şikâyetler kalıcı olabilir.

Bu durumdaki anne adayları, baharatlı ve acı besinlerden, kızartmalardan, kavurmalardan, sucuk, salam, sosis, pastırma gibi et türlerinden, çay, kahve ve asitli içeceklerden uzak durmalıdırlar.

Bazı anne adaylarında limon suyu, sirke gibi asit içeren besinlerde rahatsızlık yaratabilir. Yukarıda adı geçen bütün besinler mide salgısını arttırarak, yemek borusuna kaçışı arttırırlar.

Dar ve sıkı kıyafetler giymekte, mideye olan baskıyı arttırarak, ekşime hissini tetikler. Mide yanması ve ekşimesi olan anne adayları, yemek yedikten sonra hemen uzanmamalı ve yiyecekler sindirilene kadar dik olarak durmalıdırlar.

Bunun yanı sıra, geceleri yüksek yastıkta uyumakta, şikâyetlerin azalmasında etkilidir. Az ve sık beslenmek ise, en ideal yanıt oluşturan çözümlerden biridir.

Kabızlık

Son aylara doğru görülen bir diğer şikâyet ise kabızlıktır. Gebelik nedeni ile azalan fiziksel aktivite ve salınan gebelik hormonları anne adaylarının bu sorunla karşı karşıya gelmesinin sebepleridir. Bunun yanı sıra, bebeğin giderek artan ağırlığı, barsaklara ve barsaklarda bulunan damarlara baskı yaptığı için şikâyetler acı verici boyuta ulaşabilir.

Kabızlığın en net çözümü, günlük sıvı alımını arttırmaktır. Böylece, barsaklara giden su miktarı artar ve kabızlık sorunu çözülür. Bu dönemde, çiğ salata, kuru baklagil ve meyve tüketiminin arttırılması, sorunun çözülmesine yardımcı olur.

Öğünlerde un çorbaları yerine, sebze ve kuru baklagil çorbalarının tüketilmesi, her öğünde salata ve her ara öğünde meyve tüketilmesi, beslenme örüntüsünde yapılabilecek basit ama yararlı değişikliklerdir. Aynı öneriler, kabızlıktan korunmak isteyen anne adayları için de geçerlidir.

Kabızlık ile mücadele eden anne adaylarının, sabah uyandıklarında bir çay bardağı ılık su içmeleri ve bir tatlı kaşığı kadar erik veya kayısı marmelâdı tüketmeleri barsak hareketlerini hızlandıracaktır. Bu dönemde pirinç pilavı yerine bulgur pilavı tercih edilmesi daha uygundur.

Öğünlerde yer alan hamur tatlıları yerine, taneli kompostoların tüketilmesi barsakların çalışmasına yardımcı olur. Bu dönemde anne adaylarının kepekli ekmek tüketmeleri önerilmemektedir.

Herhangi bir sağlık sorunu olmayan gebelerin günde yarım saat çok hafif tempolu yürüyüş yapmaları da pozitif etkiler sağlar. Kabızlığın diğer bir çözümü ise, uyku ve öğün saatlerine dikkat edilmesidir.


Anne Karnında Bebek :: Gebelik ve Doğum :: Yeni Doğan Bebek
Anne Karnında Bebek
$konu_bas_tit Doğum Belirtileri
$konu_bas_tit 2. Ay Bebek Gelişiminde
$konu_bas_tit 2. Ay Bebek Gelişimi
$konu_bas_tit 1. Ay Bebek Gelişimi
$konu_bas_tit 1. Ay Bebek Gelişiminde
$konu_bas_tit Planlı Gebelik
$konu_bas_tit Anne Karnında Aydan Aya
$konu_bas_tit Bebek Sahibi Olmak
$konu_bas_tit Anne Karnında Ultrason
$konu_bas_tit Anne Karnında Gelişme
$konu_bas_tit İkizlerde Özel Durum
$konu_bas_tit Anne Karnında İyot
$konu_bas_tit Anne Karnında Diş
$konu_bas_tit Bebek Gelişim Aşaması
$konu_bas_tit Anne Karnında Muayene
$konu_bas_tit Anne Karnında Eğitim
$konu_bas_tit Anne Karnında Hareket
$konu_bas_tit Bebeğin Hareketleri
$konu_bas_tit Anne Karnında Ölümler
$konu_bas_tit Oksiput Posterior
$konu_bas_tit Anne Karnında Eğitim
$konu_bas_tit Anne Karnında Duygular
$konu_bas_tit Anne karnında gelişim
$konu_bas_tit Fetüs'ün Gelişimi
$konu_bas_tit Anne Karnında
$konu_bas_tit Doğum Öncesi
$konu_bas_tit Doğum Öncesi Dönem
$konu_bas_tit 1.Hafta
$konu_bas_tit Anne Karnında Bebek
Gebelik ve Doğum
$konu_bas_tit Suni Sancı İle Doğum
$konu_bas_tit Doğumda Nefes
$konu_bas_tit Doğum Zamanı
$konu_bas_tit Gebelik Hakkında
$konu_bas_tit Doğumda Yanlış Alarm
$konu_bas_tit Doğumun Başlaması
$konu_bas_tit Hamilelik Yaz Hazırlığı
$konu_bas_tit Hamilelik Döneminde
$konu_bas_tit Sağlıklı Gebelik
$konu_bas_tit Hamileliğin Yolu
$konu_bas_tit Normal Doğuma 9 Adım
$konu_bas_tit Gebelikte Yanlışlar
$konu_bas_tit İkiz Doğumu
$konu_bas_tit Doğum Kontrol
$konu_bas_tit Gebelik ve Egzersiz
$konu_bas_tit Gebelikte Fizik ve Ruh
$konu_bas_tit Gebelik Fizyolojisi
$konu_bas_tit Ağrısız Doğum
$konu_bas_tit Doğum Çantası
$konu_bas_tit İyi Bir Gebelik İçin
$konu_bas_tit Doğum Uygulamaları
$konu_bas_tit Kasılma ve Sancılar
$konu_bas_tit Bozulmuş Gebelik
$konu_bas_tit Gebelikte
$konu_bas_tit Prematüre-Postmatüre
$konu_bas_tit Gebelikte Bakım
$konu_bas_tit Gebelik Belirtileri
$konu_bas_tit Doğum
$konu_bas_tit Gebeliğin Önlenmesi
$konu_bas_tit Gebelik
$konu_bas_tit Gebelik ve Doğum
Yeni Doğan Bebek
$konu_bas_tit Doğum Çantası
$konu_bas_tit Dr. Donald Woods Winnicott
$konu_bas_tit Dr. Donald Woods Winnicott
$konu_bas_tit Yeni Doğanın Yüzü
$konu_bas_tit Erken Doğan Bebekler
$konu_bas_tit Yeni Bebek
$konu_bas_tit Yenidoğan İşitme Testi
$konu_bas_tit Bebeklerin Beslenmesi
$konu_bas_tit Yeni Doğan Hastalıkları
$konu_bas_tit İkiz Bebeklerin Bakımı
$konu_bas_tit Yenidoğan RS Virüsü
$konu_bas_tit Yenidoğan Tırnak Bakımı
$konu_bas_tit Yenidoğan İlk Günleri
$konu_bas_tit Yenidoğan Fizyolojisi
$konu_bas_tit Yeni Doğan İçin
$konu_bas_tit Yeni Doğan Giysileri
$konu_bas_tit Yeni Doğan da Sünnet
$konu_bas_tit Yenidoğana Gerekenler
$konu_bas_tit Yenidoğanda Kusma
$konu_bas_tit Yeni Doğan Bebekler
$konu_bas_tit Yenidoğan İçin Testler
$konu_bas_tit Yenidoğan ve Bakım
$konu_bas_tit Yenidoğan ve Sarılık
$konu_bas_tit Yenidoğan ve Uyku
$konu_bas_tit Yeni Doğan
$konu_bas_tit Yeni Doğan Bakımı
$konu_bas_tit Göbek Bakımı
$konu_bas_tit Yeni Doğan Bebek
Bebek Bakıcıları ve Görevleri
Anne Bebek

Bebeklerinizin bakımı için eğitimini bu yönde almış profesyonel Bebek bakıcısı.

Aile yaşantısına ayak uydurabilen, sabırlı, güler yüzlü ve temiz,Sorumluluk alabilen ve gerektiğinde inisiyatif sahip
olmasını bilen güvenilir Bebek bakıcılarını sizler için temin ediyoruz.

Bizlerle Çalışan Bebek Bakıcılarının üstlenmiş oldugu genel görevler ise
• Bebeğin günlük bakımını yapmak,
• Bebeğin bulunduğu ortamın temizlik ve hijyenini sağlamak,
• Banyo yaptırmak, tuvalet sonrası temizliği yapmak,

Bebek Gelişimi
$konu_bas_tit
Turner Sendromu
$konu_bas_tit
Bebek Gelişim Geriliği
$konu_bas_tit
Bebeğimizin Görme Duyusu
$konu_bas_tit
Bebeğimiz Gelişirken
$konu_bas_tit
Bebeklerde Algısal Gelişim
$konu_bas_tit
İkiz Bebeklerimiz
$konu_bas_tit
Bebeğin Zekâ Gelişimi
$konu_bas_tit
Bebeğimizin Uykusu
$konu_bas_tit
Öğretmenlerimiz
$konu_bas_tit
Bebek Gelişiminde Müzik
$konu_bas_tit
Bebekler Gelişirken
$konu_bas_tit
Bebeğimizi Beslerken
$konu_bas_tit
Yeni Doğan
$konu_bas_tit
Bebeğinizi Besleyebiliyor musunuz?
$konu_bas_tit
Dikkat!!!
$konu_bas_tit
Bebekler İçin Gerekli Giyecekler
$konu_bas_tit
Bezsiz Bebek Yöntemi
$konu_bas_tit
Bebek Beslenmesi
$konu_bas_tit
Anne Karnında Bebek
$konu_bas_tit
Bebek Gelişimi Boy Kilo
$konu_bas_tit
Ay Ay Bebek Gelişimi
$konu_bas_tit
Büyüme Ve Gelişme

• Bebek için mama ve meyve suyu veya püresini hazırlamak,
• Ortamı bebek için güvenli hale getirmek,
• İletişim becerisinin olmasına,
• Kişilik olarak bakılacak çocuğun annesine benzemesine,
• Eğitimli, kendini yetiştirmiş ve bilinçli olmasına,
• Çocuğu ya da işe devamını etkileyecek bir rahatsızlığının olmamasına

Bebek Bakıcılarımızın Çalışma Şekilleri ise Yatılı veya Gündüzlüdür.

Hizmetlerimiz :: Bebek Bakıcısı :: Çocuk Bakıcısı

Bebek BakıcısıBebek Bakıcısı
Bebeklerinizin bakımı için eğitimini bu yönde almış profesyonel bakıcılar.Aile yaşantısına ayak uydurabilen, sabırlı, güler yüzlü ve temiz. Sorumluluk alabilen ve gerektiğinde inisiyatif sahip olmasını bilen bakıcılar.

Çocuk Bakıcısıçocuk bakıcısı
Çocuklarınız için gerekli tüm detaylarla ilgilenecek, güvenilir, eğitimi bu yönde almış profesyonel ve tecrübeli elemanlar. Aile yaşantısı düzenli, güler yüzlü, sabırlı ve gerektiğinde inisiyatif alabilen güvenilir bakıcılar.
0-6 Yaş Bebek bakıcısıçocuk bakıcısı
Bebeklerinizin bakımı için ailelerle birlikte hareket ederek onlara gerektiği noktalarda yardımcı olmak için eğitimini bu yönde almış profesyonel bakıcılar.


Jooble
Bebekbakıcısı.com.tr .Damla İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Temizlik Gıda Bilişim Sanayii
Tic.Ltd. Şti. ne bağlı bir sitedir. Damla İnsan Kaynakları Ltd. Şti. Çalışma ve Sosyal
Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu, 19/04/2012 tarihli 100 sayılı izin belgesiyle faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.
Damla Bilişim
Damla Bilişim
Damla Bilişim